O firmie

Beta Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w zakresie budownictwa jednorodzinnego w oparciu o posiadany własny bank ziemi. W kwietniu 2012 roku rozpoczęliśmy budowę I etapu ”Osiedla Szumiących Traw” poprzez wybudowanie budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej.

Każdego roku poszerzamy osiedle o kolejne inwestycje.

W III kwartale 2019 roku rozpoczynamy  budowę czterech budynków w zabudowie szeregowej o nr 44-47 i czterech mieszkań o nr 42_1;42_2 i 48_1;48_2  w ramach X ETAPU budowy” Osiedla Szumiących Traw”. Inwestycja zostanie objęta Ustawą Deweloperską ( tj. ustawa z dnia 16 września 2011 roku o ochronie prawa nabywcy lokalu lub domu jednorodzinnego), która daje nabywcom zabezpieczenie wpłaconych środków pieniężnych. Dzięki temu istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji. Więcej szczegółów dostępnych jest na tej stronie. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny oraz zapraszamy do obejrzenia gotowych już domów, w których zachowujemy wysoki standard wykonania.  Plany i rzuty zaplanowanych przez nas  szeregówek i mieszkań o nr 42-48 dostępne są na miejscu. Osiedle posiada dostęp do gazu i kanalizacji.

 

W sierpniu 2018 roku rozpoczęliśmy  budowę sześciu domów jednorodzinnych oraz dwóch domów w zabudowie bliźniaczej o nr 35-42  w ramach IX ETAPU budowy” Osiedla Szumiących Traw”. Inwestycja zostanie objęta Ustawą Deweloperską (tj. ustawa z dnia 16 września 2011 roku o ochronie prawa nabywcy lokalu lub domu jednorodzinnego), która daje nabywcom zabezpieczenie wpłaconych środków pieniężnych. Dzięki temu istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji. Dzięki temu istnieje możliwość wcześniejszej rezerwacji. Więcej szczegółów dostępnych jest na tej stronie. W razie zainteresowania z Państwa strony prosimy o kontakt telefoniczny i zapraszamy do obejrzenia budowanych przez nas domów na miejscu..

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną OFERTĄ

Zostaliśmy m.in. zauważeni przez program „Tędy w trendy” jako osiedle energooszczędne, wykorzystujące najnowsze technologie. http://bialystok.tvp.pl/25747125/11062016. Podobnie nasze Osiedle zostało przedstawione  w programie “Strefa Innowacji” http://bialystok.tvp.pl/35906734/27012018

Domy położone są w malowniczej okolicy we wsi Porosły. Osiedle skomunikowane jest z centrum miasta od strony wschodniej w kierunku Starosielc lub drogę ekspresową S8. Znajduje się ono w odległości około 8 km od centrum Białegostoku.

Projekty domów zakładają przede wszystkim zapewnienie maksimum funkcjonalności dla naszych Klientów, jak też optymalne wykorzystanie przestrzeni, zapewniając mieszkańcom wygodną przestrzeń domową i poczucie prywatności w przydomowych ogródkach. Osiedle doskonale wpasowuje się w zielone otoczenie, kreując harmonijną całość- stworzoną do życia w komforcie.

Każdy dom posiada samodzielny ogród będący znakomitym przedłużeniem salonu, miejscem spotkań rodzinnych i towarzyskich. Inwestycję wyróżnia dbałość o każdy, najmniejszy nawet szczegół otoczenia. Stosowanie nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów budowlanych takich jak żelbetonowe stropy, ceramiczna cegła i dachówki zapewniają trwałość i solidność domów na wiele lat.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu oraz do odwiedzenia naszego biura sprzedaży, które znajduje się na osiedlu. Szczegóły dotyczące dojazdu znajdziecie Państwo w zakładce DOJAZD.